کورل دراو در حرفه آموزان شیراز

  • 5dore

دوره بازار کار, دوره پرمخاطب, دوره کوتاه مدت 85,000تومان - گرافیک

کورل دراو (corel draw) را در حرفه آموزان شیراز آسان و کاربردی یاد بگیرید

در ۸ جلسه بسیار سریع و روان با این نرم افزار قدرتمند آشنا میشوید.

مزایای corel draw

  • یکی از کاربردهای نرم افزار کورل قابلیت خروجی برای دستگاه های لیزر، کاترپلاتر، شب رنگ و غیره است که این موضوع بسیار مورد استفاده طراحان گرافیک قرار می گیرد
  • یکی از ویژگی های مهمی که کورل از لحاظ امور چاپ دارد برداری بودن آن است. به این معنی که نوشته ها و آرم ها در چاپ بسیار دقیق و تمیز بوده و در اصطلاح رنجه نمی شوند. و لبه نوشته ها پله پله نمی شود که در برنامه ای مثل فتوشاپ تنها در رزولوشن بالا این اتفاق نمی افتد.
  • کیفیت تصاویر ساخته شده با این نرم افزار بسیار بالاست ولی در مقابل حجم فایل‌ها بسیار پایین است، این یکی از بزرگترین مزایای این نرم افزار است که امکان اجرای آثار Large Format را در این نرم افزار ایجاد می نماید.

سئولی که خیلی از هنرجویان  محترم حرفه آموزان شیراز میپرسند این است  که کورل دراو بهتره یا  فتوشاپ ؟
همانطور که می دانید تصاویر در کامپیوتر به دو نوع پیکسلی و برداری تقسیم می شوند، تصاویر پیکسلی معمولاً حجم بالایی دارند و با زوم کردن هم از کیفیت آنها کاسته میشود ولی تصاویر برداری حجم کمی دارند و هر چقدر هم آنها را بزرگ کنید از کیفیت آنها کاسته نمی شود.
بطور خلاصه: فتوشاپ در زمینه تصاویر پیکسلی وcorel draw در زمینه تصاویر برداری حرف اول را می زنند.

در مقایسه بین کورل دراو و Adobe Illustrator به عنوان دو رقیب در عرصه گرافیک برداری البته به همراه فری هند، مسلماً کورل دراو پیروز خواهد شد. اما محیط Illustrator شباهت بسیار زیادی با فتوشاپ دارد. فقط دستورها وابزار تفاوت کرده است. خوب این نوع محیط برای کارهای برداری با توجه به قابلیت تغییر اندازه بسیار زیاد این نوع از کارها اصلاً مناسب نیست. و البته در نوع دستورها ابزارها و… هم باز کورل برتری دارد. به عنوان مثال برای ترسیم مسیر (به عنوان یکی از مهمترین وسائل برای طراحی برداری) در Illustrator خیلی نامانوس و بسیار شبیه کشیدن مسیر در فتوشاپ است!! از این جمله موارد بسیار است.

چرا آموزشگاه حرفه آموزان شیراز؟

در ابتدا از اینکه قصد دارید یکی از دوره های آموزشی را در مجتمع آموزشی حرفه آموزان شیراز ثبت نام کنید از شما متشکریم. ما برای وقت و هزینه شما احترام زیادی قائل هستیم پس بدون اینکه مباحثی را به شما آموزش دهیم که هیچ کاربردی برای شما ندارد مستقیما همان چیزی را میگوییم که شما به دنبال آن هستید. در کوتاه ترین زمان و با بیان کاملا مفهومی و آسان سرفصل های بازار کار را به شما آموزش میدهیم. با کمک حرفه اموزان از اینده خود لذت ببرید شیراز- اول خیابان قصردشت (بین سینما سعدی و پارامونت) سمت سینما کوچه شماره 5 قصردشت طبقه همکف ☎️تلفن: 09178208014 ٠٩١٧٤٥٣٤٦٠٨

دوره های پیشنهادی