HTML-CSS حرفه آموزان شیراز

دوره بازار کار, دوره پرمخاطب, دوره تخصصی, دوره کوتاه مدت 80,000تومان - دوره های عملی, طراحی سایت, کامپیوتر

دوره HTML-CSS اولین سطح در یادگیری طراحی سایت است و با هر انگیزه ای که بخواهید طراحی سایت را یاد بگیرید این دوره را باید بگذرانید با توجه به اینکه در بازار کار فقط با یکسری از دستورات سر و کار دارید و این دستورات مرتب در حال تغییر است به شما پیشنهاد میشود حتی اگر از قبل کار کرده اید باز این دوره را از دست ندهید

این دوره پیشنیاز همه دوره های طراحی سایت است

HTML چیست ؟

عبارت HTML ( اچ تی ام ال ) مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فوق متن است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کليه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می شوند.

به عبارت دیگر مرورگر ها هیچکدام از کدها و کنترل های سمت سرور همچون کدهای asp و php را نمیشناسند و کد قابل فهم برای آنها اچ تی ام ال می باشد.

کامپایلر های زبان های برنامه نویسی سروری در نهایت کد های خود را برای نمایش به کد اچ تی ام ال تبدیل میکنند و برای مرورگر میفرستند تا به کاربران نمایش داده شود.

HTML یک زبان نشانه گذاری است ، به اين معنی که بخش های مختلف توسط اجزايی به نام تگ از هم جدا شده ، که هر کدام دارای کاربرد و خواص مربوط خود هستند . اين تگ ها به مرورگر اعلام می کنند که هر بخش از صفحه چه نوع عنصری است و بايد به چه صورت نمايش داده شود .

css :در واقع ظاهر سایت خود را با css  ایجاد میکنیم هر چند میتوانیم با HTML  نیز انجام دهیم

مزیت های CSS :

  • حجم فایل ها کم می شود چون اگر بخواید از attribute های خود html استفاده کنید باید آن ها رو در هر تگ دوباره و چندباره تکرار کنید که همین کار باعث حجیم شدن فایل html می شود.
  • هر چی اندازه فایل های سایتتون کمتر شود سرعت لود سایت بالا میرود که همین امر روی سئو سایت هم تاثیر دارد. که این کار با CSS انجام میگیرد.
  • تغییر دادن صفحه وب به مراتب راحتر می شود.
  • تنظیمات و کدهای CSS رو می توانید در یک فایل جدا قرار دهید که همین امر باعث استفاده آسان و نگهداری راحتر از این کدها می شود

چرا آموزشگاه حرفه آموزان شیراز؟

در ابتدا از اینکه قصد دارید یکی از دوره های آموزشی را در مجتمع آموزشی حرفه آموزان شیراز ثبت نام کنید از شما متشکریم. ما برای وقت و هزینه شما احترام زیادی قائل هستیم پس بدون اینکه مباحثی را به شما آموزش دهیم که هیچ کاربردی برای شما ندارد مستقیما همان چیزی را میگوییم که شما به دنبال آن هستید. در کوتاه ترین زمان و با بیان کاملا مفهومی و آسان سرفصل های بازار کار را به شما آموزش میدهیم. با کمک حرفه اموزان از اینده خود لذت ببرید شیراز- اول خیابان قصردشت (بین سینما سعدی و پارامونت) سمت سینما کوچه شماره 5 قصردشت طبقه همکف ☎️تلفن: 09178208014 ٠٩١٧٤٥٣٤٦٠٨

نقشه آموزشگاه

دوره های پیشنهادی